Batman’da kadın cinayeti: Yemek yiyip, sosyal medyadan paylaştı

Batman’da 25 yaşındaki Esra Yılmaz ile yanındaki 25 yaşındaki Rüknettin Özdemir’i öldüren Ramazan Baykara’nın, olaydan sonra gittiği lokantada yemek yediği ve çektirdiği fotoğrafa da ‘Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam’ paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

Gözaltına alınan Baykara, tutuklandı. Esra Yılmaz’ın annesi Çiğdem Yılmaz, “Bu işin peşini bırakmayacağım” dedi.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMEDE TUTUKLANDI

DHA’nın haberine göre olay, 17 Mart gecesi, Yenişehir Mahallesi’ndeki Süleyman Nazif Parkı’nın karşısında meydana geldi. Ramazan Baykara, birliktelik yaşadığı Esra Yılmaz ile yanındaki Rüknettin Özdemir’e tabancayla ateş etti. Yılmaz ve Özdemir yere yığıldı, Baykara da kaçtı. İhbarla olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, Yılmaz ve Özdemir’in öldüğünü belirledi. Baykara, olaydan sonra yakalanıp gözaltına alındı.

Baykara, işlemleri sonrası sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Yılmaz ve Özdemir’in cansız bedenleri, otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edilip, toprağa verildi.

Ramazan Baykara’nın cinayetlerden sonra gittiği lokantada çektiği fotoğrafını, ‘Aslan gibi yaşadım, paşalar gibi de yatacam’ notuyla paylaştığı ortaya çıktı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x